#
#
#

Aktualności

 

 

Turniej FIFA17

10 październik 2016

Zapraszamy już w tą sobotę 15 października 2016r. na turniej FIFA17 :)
Wiek uczestników nie może przekroczyć 18 lat.

Więcej »

Premierowy odcinek cyklu TAKA HISTORIA

10 październik 2016

TAKA HISTORIA to projekt, który zrodził się w kilku głowach, aby zarejestrować ogrom historii, związanej z terenem Gminy Pilchowice. Każda miejscowość ma swoje niezwykłe historie związane z ludźmi, wydarzeniami, obiektami. Równocześnie wielu mieszkańców gromadzi wiedzę i pamiątki przeszłości. Właśnie dlatego chcemy to wszystko zebrać i upublicznić szerszej społeczności.

Więcej »

Nowość - kurs języka angielskiego!

28 wrzesień 2016

Mamy dla Państwa kolejną ofertę zajęć! Tym razem język angielski dla dzieci i dorosłych. Ruszamy w październiku, szczegóły na plakacie poniżej. Zapraszamy!

Więcej »

KURS KOMPUTEROWY

28 wrzesień 2016

Zapraszamy na kolejną edycję kursu komputerowego. Plan kursu dobierany jest do indywiduaolnych potrzeb uczestników. Zapewniamy pracę w małych grupach.
Zajęcia odbywać się będą we wtorki w Domu Kultury w Żernicy, w godz. 17.00-19.00. Koszt kursu to jedyne 50 zł.

Więcej »

Konferencja „Kalejdoskop literacki śląskiego humoru i satyry”

27 wrzesień 2016

Czy istnieje śląski typ humoru, na czym polega jego specyfika, jakie ma korzenie? O tym i innych aspektach śląskiego humoru i satyry będziemy rozmawiać na VIII Powiatowej Konferencji Regionalnej dla bibliotekarzy, nauczycieli i regionalistów.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji wszystkich zainteresowanych, a w szczególności bibliotekarzy, nauczycieli i regionalistów. Mamy nadzieję, że  kolejne spotkanie, podobnie jak poprzednie, zaowocuje zdobyciem nowej wiedzy i nawiązaniem bliższej współpracy uczestników Konferencji. Gwarantujemy nie tylko  rzeczowe wykłady i prezentacje, ale również sporą dawkę śląskiego humoru, zgodnie z tematem konferencji.

Więcej »

IV Festiwal Żuru - 18 września w Stanicy

15 wrzesień 2016

Zapraszamy w najbliższą niedzielę na ostatni festyn dożynkowy w tym roku oraz IV Festiwal Żuru, który został przeniesiony z 31 lipca br. Pomimo prognoz, które przewidują ochłodzenie i możliwy deszcz, gorąco Was zapraszamy. Rozgrzejecie się nie tylko żurem, którego nie zabraknie. Czeka wiele atrakcji. Do zobaczenia!!!

Więcej »

Targi Czasu Wolnego

13 wrzesień 2016

Twoje dziecko się nudzi? Nie ma co robić po szkole? Szukasz ciekawych zajęć dla siebie? Weź udział w Targach Czasu Wolnego. Przyjdź, zapoznaj się z ofertą i zaraź się pozytywnym bzikiem! Zapraszamy w sobotę 24 września w godzinach 12:00-18:00 do Zespołu Szkół w Pilchowicach. 
Więcej szczegółów na stronie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych http://krpa.info/22386-2/

Więcej »

Warsztaty autoprezentacji i wizażu - projekt Aż Kobiety!

13 wrzesień 2016

Już 29 września w Domu Kultury w Żernicy zagości jedyny taki na Śląsku projekt AżKobiety. W tym dniu na 3 godziny możecie oddać się w ręce ekspertek od rozwoju osobistego i wizerunku. Aleksandra Cieślik i Magdalena Mleczko jak same mówią - „zamiast zdradzać mężów - zdradzają Paniom techniki autoprezentacji i makijażu biznesowego!” 
 

Więcej »