#
#
#

Aktualności

 

 

Konkurs na najpiękniejsze Betlyjki

02 grudzień 2016

Jak co roku, tak i w tym zapraszamy mieszkanców Gminy Pilchowice do wzięcia udziału w "Konkursie na najpiękniejsze Betlyjki". Doceniamy kreatywność i oryginalność. Zachęcamy, by prace miały charakter międzypokoleniowy. Rozstrzygnięcie Konkursu na Pilchowickim Jarmarku w niedzielę 11 grudnia o godz. 16.00.
Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem.

Więcej »

Mikołajkowy Tuniej FIFA17

01 grudzień 2016

Zapraszamy na kolejną edycję Turnieju FIFA17 :)

Więcej »

Zapisy na zajęcia Judo dla dzieci i dorosłych.

30 listopad 2016

Zapraszamy do zapisów na zajęcia Judo z Active-Dar, które odbywać się będą w Klubie w Nieborowicach (Główna 50, Nieborowice).

Zajęcia prowadzone będą przez specjalistów wysokiej klasy Judo i rozpoczną się po zebraniu odpowiedniej liczby kursantów.

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia otwarte w środę 30 listopada.

Więcej »

Żernicki Kiermasz Bożonarodzeniowy

30 listopad 2016

Zapraszamy na Kiermasz Bożonarodzeniowy do Domu Kultury w Żernicy w niedzielę 11 listopada w godz. 14.00-18.00. Program obfituje w ciekawe propozycje zarówno dla młodszych, jak i dla starszych. Poza zakupem świątecznych prezentów, będzie można skosztować regionalnej kuchni czy wziąć udział w ciekawych warsztatach, a świąteczny nastrój zapewni Julia Niestrój i Denis Poczęty. Serdecznie zapraszamy!

Więcej »

Koncert Aeroplan w Żernicy

03 listopad 2016

Nadszedł listopad, a więc pora na tradycyjny koncert AEROPLANu w Domu Kultury w Żernicy. Zapraszamy 19 listopada, tj. w sobotę od godz. 19.00. Koncert rozpocznie się ok. 20.00. Będziecie tworzyć historię, gdyż koncert zostanie zarejestrowany i wydany. Obserwujcie nas, a dowiecie się więcej już wkrótce. Rezerwacje stolików oraz sprzedaż biletów w biurze GOKu w Wilczy oraz w dniu koncertu, jeśli jeszcze będą. :D

Więcej »

Spektakl pt. "Kopidoł" Teatru Naumiony w Pilchowicach

19 październik 2016

30 października o godz. 18.00 Gminny Ośrodek Kultury w Pilchowicach zaprasza na spektakl „Kopidoł” w wykonaniu Teatru „Naumiony” z Ornontowic w ramach projektu Teatr Polska. Zapraszamy na halę Zespołu Szkół w Pilchowicach, ul. Świerczewskiego 1. Tego nie można przegapić. Przed nami Wszystkich Świętych i Zaduszki, zatem to idealny czas na refleksję i zadumę.
 

Więcej »

Kurs języka niemieckiego dla dorosłych - nowy nabór

17 październik 2016

Zapraszamy do zapisów na kurs języka niemieckiego dla dorosłych. Już od kilku lat kontynuujemy ten kurs, gdyż wciąż przybywa grup, które podnoszą swoje umiejętności językowe. W tym roku ogłaszamy dodatkowy nabór na poziom podstawowy i średniozaawansowany. Po zebraniu się odpowiedniej liczby chętnych kursantów uruchomimy je najwcześniej w listopadzie. Pozostali kursanci kontynuują naukę w grupach średniozaawansowanej II i III oraz zaawansowanej.Zajęcia prowadzi magister germanistyki Marianna Krywalska. Na zajęciach panuje przyjacielska atmosfera. Grupy są małe, co pozwala na odpowiednią interakcję pomiędzy kursantem, a prowadzącym.

Zapraszamy na lekcję próbną, która jest bezpłatna.

Więcej »

TAKA HISTORIA - ODCINEK 2

17 październik 2016

Drugi odcinek cyklu TAKA HISTORIA. Tym razem Krzysztof Waniczek zabiera nas na wycieczkę wokół kościoła w Pilchowicach. Mamy nadzieję, że pomysł Wam sie spodoba i dołączycie do jego tworzenia. Sposobów jest kilka. Można nakręcić swój temat, albo wystąpić przed naszą kamerą, albo nakłonić kogoś kogo znacie, aby opowiedział swoją historię. Czekamy na Wasze zgłoszenia i materiały. Zapraszamy do oglądania i subkrypcji naszego kanału na youtube.

Więcej »