#
#
#

Aktualności

 

 

Pracownia Działań Twórczych startuje z zapisami.

28 sierpień 2017

1 września 2017 r. Pracownia Działań Twórczych startuje z zapisami na zajęcia.

Nowa twórcza przygoda rozpocznie się w październiku.

Zapisy pod numerem tel. 503 978 654 oraz w biurze GOK-u w Wilczy ul.Karola Miarki 123

ZAPRASZAMY !!!

 


 

Więcej »

Zakończenie projektu KRĘCIMY, ALE FILMY

28 sierpień 2017

W piątkowy wieczór 25 sierpnia podsumowaliśmy projekt "Kręcimy, ale filmy!" podczas Kina Plenerowego pod Gwiazdami. Liczna publiczność, wśród której byli m.in. rodzice naszych młodych filmowców, mogła podziwiać efekt wytężonej pracy ostatnich miesięcy. Powstało 8 odcinków cyklu TAKA HISTORIA, łącznie blisko 2 godziny materiału! Dodatkowym sukcesem projektu jest współpraca i kontakt z dorosłymi mieszkańcami, którzy stanęli przed kamerą i podzielili się swoimi wspomnieniami i wiedzą o lokalnej historii.

Więcej »

Dożynki w Kuźni Nieborowskiej

26 sierpień 2017

Już w najbliższą sobotę zapraszamy na Dożynki i Jubileusz 10-lecia Sołtysa do Kuźni Nieborowskiej. Na wszystkich przybyłych czekać będzie słodki poczęstunek, dobra zabawa i moc atrakcji dla najmłodszych.
Zapraszamy w imieniu Sołtysa i Rady Sołeckiej Kuźni Nieborowskiej.

Więcej »

Dożynki w Stanicy

26 sierpień 2017

Zapraszamy serdecznie już w najbliższą sobotę na Dożynki do Stanicy. Na wszystkich przybyłych czekać będzie słodki poczęstunek, dobra zabawa, którą zapewni zespół KING SIZE i moc atrakcji dla najmłodszych. Sołtys i Rada Sołecka przygotowała również pokaz sztucznych ogni oraz NIESPODZIANKĘ !!!
Zapraszamy w imieniu Sołtysa i Rady Sołeckiej Stanicy .

Więcej »

Zabawa Dożynkowa w Leboszowicach

16 sierpień 2017

W najbliższą sobotę 19 sierpnia zapraszamy serdecznie na pierwszą w tym roku Zabawę Dożynkową, która odbędzie się w Leboszowicach. Na " Młynówce" zagrają Claudia i Kasia Chwołka oraz zespół LOVERS. Na wszystkich przybyłych czekać będzie słodki poczęstunek, dobra zabawa a dla najmłodszych przygotowane będą kolorowe dmuchańce.

Zapraszamy w imieniu Sołtysa i Rady Sołeckiej Leboszowic.

Więcej »

XVI Piknik Ogórkowy w Wilczy

08 sierpień 2017

Zapraszamy na XVI Piknik Ogórkowy, który odbędzie się 15.08.2017 r. na Boisku LKS w Wilczy. Program jak zwykle bogaty, zarówno pod względem artystycznym, jak i kulinarnym. Nie zabraknie potraw z ogórka, pysznego kołocza oraz dobrej zabawy z Wesołą Biesiadą i Magdaleną Pal. Zapraszamy !!!

Więcej »

V Festiwal Żuru w Stanicy

24 lipiec 2017

Zapraszamy w najbliższą sobotę 29 lipca 2017 na V Festiwal Żuru do Stanicy (LKS Orzeł Stanica,ul.Sportowa). Będzie smacznie, konkursowo i magicznie. Czeka na Was wiele atrakcji. Zaczynamy o 16.00.

Do zobaczenia !!!

Więcej »

Gminny Turniej Tenisa Ziemnego.

24 lipiec 2017

Zapraszamy miłośników tenisa ziemnego do udziału w turnieju o Puchar Wójta Gminy Pilchowice. Spotkanie informacyjne odbędzie się w najbliższy piątek w nieborowickim Klubie ul. Główna 50 (sala przy przedszkolu) o godz. 18:00.

Zapraszamy!

Więcej »