Warsztaty autoprezentacji i wizażu - projekt Aż Kobiety!

Już 29 września w Domu Kultury w Żernicy zagości jedyny taki na Śląsku projekt AżKobiety. W tym dniu na 3 godziny możecie oddać się w ręce ekspertek od rozwoju osobistego i wizerunku. Aleksandra Cieślik i Magdalena Mleczko jak same mówią - „zamiast zdradzać mężów - zdradzają Paniom techniki autoprezentacji i makijażu biznesowego!”

Dobry wygląd, zero tremy, świetne oko i świadomość, że Ty wiesz dlaczego i jak!

Zapraszamy na szkolenie z autoprezentacji i wizażu. To połączenie sztuki makijażu, wystąpień publicznych i marketingu, podzielone na część teoretyczną i warsztatową. Tylko u nas szkolenie z kamerą i paletą barw - jest dynamiczne i zawiera elementy z zakresu pracy głosem i ze stresem.
Czas szkolenia to 3 godziny z uwzględnieniem przerwy kawowej. Dla uczestniczek mamy niespodzianki.

Warsztaty poprowadzą:

• Aleksandra Cieślik - ekspert ds. marketingu i PR, współpracowała z prasą i radiem, organizatorka licznych konferencji i eventów marketingowych, coach i trenerka, właścicielka firmy 2stopień.
  • Magda Mleczko - wizażystka, absolwentka renomowanej francuskiej szkoły wizażu i stylizacji, na co dzień dziennikarka radia ZET Chilli.

Zapisz się już dziś!
Liczba miejsc limitowana ze względu na kameralny charakter szkolenia.

Koszt: 59 zł

ZAPISY: