#
#
#

Aktualności

 

 

Dyskoteka Szkolna

21 czerwiec 2016

Kończy się rok szkolny, za chwilę wakacje. Dajemy Wam możliwość, aby to uczcić dobra zabawą. w czwartek 23 czerwca w Domu Kultury w Wilczy organizujemy dyskotekę dla młodzieży do lat 18. Dedykujemy ją przede wszystkim naszym Gimnazjalistom. Startujemy o 19.15, planowane zakończenie godz. 22.00. Imprezę wymiksuje DJ KAMTI.

WSTĘP WOLNY!

Więcej »

Parkowy koncert Calvi Cantores

13 czerwiec 2016

Mamy coś dla miłośników dobrej muzyki chóralnej. Męski chór Calvi Cantores wystąpi w pilchowickim parku w najbliższą sobotę o godz. 17.00. Wstęp wolny.

Więcej »

Wakacje z GOKiem

13 czerwiec 2016

Wakacje tuż, tuż... Zapraszamy zatem do zapoznania się z ofertą wakacyjną Gminnego Ośrodka Kultury w Pilchowicach. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy od poniedziałku 20.06.2016.
W przypadku półkolonii pierwszeństwo mają zgłoszenia osobiste - zapraszamy 20.06 w godz. 14.00-18.00. Szczególy na plakacie.

Więcej »

III Turniej Counter Strike GO

10 czerwiec 2016

Zapraszamy na trzecią edycję Turnieju Counter Strike GO, który odbędzie się w Domu Kultury w Wilczy 18.06.2016 r. Zgłoszenia przyjmowane są do 16 czerwca br. telefonicznie 734-685-453 lub e-mailowo gok@pilchowice.pl.

Więcej informacji pod numerem telefonu podanym powyżej :)

Więcej »

Quest o Pilchowicach

30 maj 2016

Coś dla miłośników historii lokalnej i poszukiwaczy przygód. Członkowie Stowarzyszenia Pilchowiczanie Pilchowiczanom przy naszej graficznej pomocy stworzyli pierwszego questa poświęconego zabytkom i historii Pilchowic. Sprawdźcie jak przyjemnie można poznać historię okolicy, a przy tym zdobyć nagrodę. Pobierz plik spod tego adresu i wydrukuj instrukcję KLIKNIJ TUTAJ Po rozwiązaniu zadania, otrzymasz upominek w sklepie "Zielony Domek". Musisz okazać prawidłowe hasło z questa. Inicjatywie patronuje Wójta Gminy Pilchowice Maciej Gogulli.

Już szykujemy kolejne questy.

Więcej »

Podziękowania za wsparcie podczas Gminnego Dnia Dziecka w Pilchowicach

30 maj 2016

Chcieliśmy Wam wszystkim podziękować za obecność. Nic nie mogło Was odstraszyć, nawet początkowy deszcz. Ogromne podziękowania dla wszystkich sponsorów i partnerów. Od rana działali z nami: Rada Sołecka Pilchowic, Gminna Biblioteka Publiczna, Stowarzyszenie Pilchowiczanie Pilchowiczanom, Pilchowickie Przedsiębiorstwo Komunalne, Przedszkola i Kluby Dziecięce. Dziękujemy za ogrom pracy.

Więcej »

Dzień Dziecka w Gminie Pilchowice

25 maj 2016

Zapraszamy Was serdecznie 29 maja na Gminny Dzień Dziecka. Podobnie jak w ubiegłym roku bawimy się na Targowisku Gminnym w Pilchowicach. Zapraszamy całe rodziny. Bądźcie od początku tj. 14.30, aby skorzystać ze wszystkich atrakcji.

Więcej »

Warsztaty instruktażowe NORDIC WALKING

11 maj 2016

Za oknami piękna pogoda - czas więc na wiosenne spacery z kijkami! Już w ten piątek - 27 maja 2016 r. odbędą się warsztaty instruktażowe NORDIC WALKING. Zapraszamy do Parku w Pilchowicach, przy Targowisku, na godz. 17.00

Więcej »