#
#
#

Warsztaty taneczne z Mateuszem Sobecko

Bezpłatne warsztaty taneczne z Mateuszem Sobecko - zwycięzcą programu "YOU CAN DANCE - Po prostu tańcz!". Warsztaty odbędą się 18 lutego 2018 roku w Domu Kultury w Żernicy, ul. Szafranka 9 w godzinach 17.00-19.00. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia telefoniczne przyjmujemy od środy 7 lutego br. w godzinach pracy biura GOKu. Bardzo ważne, aby dostarczyć nam podpisaną zgodę rodzica na udział w warsztatach. To warunek konieczny! Zapraszamy wszystkich nastoletnich tancerzy. NIE MOŻECIE TEGO PRZEGAPIĆ!!!

 

 

ZGODA RODZICA/OPIEKUNA do pobrania, wypełnienia i dostarczenia skanu lub oryginału przed rozpoczęciem warsztatów. To warunek konieczny!!! kliknij i pobierz

 

Mateusz „Sobek" Sobecko

Tancerz. Instruktor. Choreograf ze Śląska. Swoje zamiłowanie do tańca odkrył 7 lat temu. Pierwsze kroki stawiał w różnego rodzaju formacjach i na warsztatach, co miało ogromny wpływ na zmianę dotychczasowego stylu życia. Taniec stał się jego inspiracją i nadzieją na lepsze jutro. Jest człowiekiem ambitnym, a jego zapał i chęci do doskonalenia techniki zapewniły mu uczestnictwo w zawodach i mistrzostwach dużego formatu. Czynnie bierze udział w warsztatch i projektach tanecznych prowadzonych przez polskich i zagranicznych choreografów, gdzie sam może rozwijać swoją pasję i czerpać inspirację od najlepszych. Dwa lata z rzędu szkolił się w Los Angeles pod okiem znakomitych choreografów oraz w Nowym Jorku na 3 miesięcznym stypendium w Broadway Dance Center.

Do jego sukcesów zaliczyć można:

zwycięstwo w 8. edycji programu „You Can Dance - Po prostu tańcz!"

prowadzenie programu tanecznego „You Can... Shake!"

stworzenie choreografii dla duetu w 9. edycji programu „You Can Dance - Po prostu tańcz!"

stworzenie choreografii w 6. edycji programu „Top Model"

wielokrotny udział w programach emitowanych przez telewizję TVN jako gość specjalny odcinka m.in. „DDTVN, Projekt Plaża"

udział w reklamach telewizyjnych i internetowych np. spoty reklamowe dla Samsung Polska

udział w tanecznym spektaklu teatralnym „Freedom"

udział przy realizacji takich projektów i programów jak: „Jaka to melodia", „Sabat Czarownic", „Mikołajkowa Muzodajnia Gwiazd", „Board Game Tour", Carnival w Nowym Jorku jak i wielu innych eventach oraz pokazach tanecznych na terenie całej Polski.

Nie ma określonego stylu, lecz jego choreografie wprowadzają w inną rzeczywistość: wyjątkowy świat tańca, gdzie każdy może odnaleźć siebie, przełamując wszelkie bariery. Na swoich zajęciach wydobywa z ludzi jak najwięcej energii, jednocześnie ucząc ucieleśniania swoich emocji. Oferuje swoją wizję choreografii jednak stawia również na wyjście z własną inicjatywą przekazu.