Spektakl "Śnieżka i krasnale"

"Śnieżka i krasnale" to humorystyczny spektakl bogaty w niespodziewane zwroty akcji i chwile pełne grozy. Ujmująca baśniowa scenografia dopełniona kolorowymi strojami zapewnia doskonałą rozrywkę dla małych i dużych. Zapraszamy do Domu Kultury w Żernicy w sobotę 24.09.2016 na godz. 16.00. Koniecznie musicie to zobaczyć!

A co gdyby Śnieżka była brzydka?...

Spektakl zaczyna się typowo: zła macocha wypędziła Śnieżkę do lasu, ale zaraz okazuje się, że nie jest to ta sama historia.

Kolorowe widowisko przygotowane przez aktorów teatru Rondo z Rybnika przeniesie w bajkowy świat nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Zmęczona, głodna i … brzydka Śnieżka trafia do lasu zamieszkanego przez krasnale. Szybko wychodzi na jaw, że krasnale nie do końca są zachwycone wizytą niespodziewanego gościa, mimo że w ich zaniedbanym domku przydałaby się kobieca ręka.

Bliższe informacje i rezerwacja wejściówek:
tel. 503-978-654