Podziękowania za wsparcie podczas Gminnego Dnia Dziecka w Pilchowicach

Chcieliśmy Wam wszystkim podziękować za obecność. Nic nie mogło Was odstraszyć, nawet początkowy deszcz. Ogromne podziękowania dla wszystkich sponsorów i partnerów. Od rana działali z nami: Rada Sołecka Pilchowic, Gminna Biblioteka Publiczna, Stowarzyszenie Pilchowiczanie Pilchowiczanom, Pilchowickie Przedsiębiorstwo Komunalne, Przedszkola i Kluby Dziecięce. Dziękujemy za ogrom pracy.

Specjalne podziękowanie dla Pana Rajmunda Nierychło i Grupy NIEKOTRANS za organizację wystawy samochodów i wsparcie sponsorskie. Zawodnikom Pretorians Skoczów za zabawę z futbolem amerykańskim.

Dziękujemy naszym sponsorom za dmuchańce. Przyczynili się do tego firma ATEX, Pilchowickie Przedsiębiorstwo Komunalne oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Słowo "dziękujemy", kierujemy także do:

Gratisownia.pl

Bank Spółdzielczy w Sośnicowicach