Park Dinozaurów i Park Linowy

Za nami kolejne wakacyjne wycieczki. Tym razem odwiedziliśmy Park Dinozaurów w Zatorze oraz Park Linowy w Bielsku - Białej.

Pierwsza z wymienionych wycieczek odbyła się 29 lipca. Było odkrywczo i zabawnie. Oprócz dinozaurów dzieci miały okazję wczuć się w rolę małych archeologów, odkrywając małe skamieliny, podczas warsztatów. Fotorelację można zobaczyć tutaj

Natomiast 05 sierpnia pojechaliśmy do Bielska - Białej by tam spędzić cały dzień na górze Dębowiec. Pierwszą część dnia dzieci spędziły w Parku Linowym znajdującym się u podnóża góry. Następnie kolejką linową wjechaliśmy do schroniska. Po odpoczynku całą grupą, zmęczeni ale zadowoleni, zaszliśmy do autokaru. Relację z naszej wycieczki można zobaczyć tutaj.