Dzień Dziecka w Gminie Pilchowice

Zapraszamy Was serdecznie 29 maja na Gminny Dzień Dziecka. Podobnie jak w ubiegłym roku bawimy się na Targowisku Gminnym w Pilchowicach. Zapraszamy całe rodziny. Bądźcie od początku tj. 14.30, aby skorzystać ze wszystkich atrakcji.

Żetony na bezpłatne atrakcje rozdamy podczas imprezy w wyznaczonych punktach po wykonaniu różnych, prostych zadań! Dlatego zapraszamy już od 14.30, aby na czas zdobyć żetony i je wykorzystać! Będzie co robić dla dużych i małych. Dmuchańce będą dostępne w godzinach 15.00 - 20.00.

Podobnie jak w zeszłym roku podczas imprezy odbędzie się Giełda Zabawek Zapomnianych. Jeśli zalegają Wam zabawki Waszych pociech, a chcielibyście je wymienić, to nic prostszego. Spakujcieje i wystawcie się na targowisku podczas Gminnego Dnia Dziecka. Można też zabrać zabawki na wymianę. Uwierzcie, że warto. Przy tym to nic nie kosztuje. To może być świetna okazja do pozyskania czegoś ciekawszego dla swojej pociechy. Chętni na swój stragan proszeni są o kontakt z GOKiem. tel. 503 978 654. Email gok@pilchowice.pl

O wszystkich atrakcjach dowiecie się z plakatu. Dodatkowo w tym roku zapewniamy dostęp do bogatej gastronomii oraz stoisk z zabawkami, balonami, etc. Nie może Was zabraknąć w niedzielę 29 maja. Zapraszamy od 14.30 na Targowisko Gminne i do Parku w Pilchowicach (ul. Damrota)

REGULAMIN IMPREZY